Dentysta Krakow
Uslugi dentystyczne w krakowie – stomatolog

Uchylenie, zamiana, naprawa, wycofanie się – republikańska opieka zdrowotna w Quagmire

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Przez 7 lat republikanie ślubowali uchylenie i zastąpienie ustawy o przystępnej cenie (ACA). Wraz z Donaldem Trumpem w Białym Domu i większością Republikanów w Kongresie, GOP był gotowy, by wywiązać się z tego zobowiązania. Jeszcze mniej niż 7 miesięcy przed administracją Trumpa, krucjata GOP, by zlikwidować Obamacare, przynajmniej na razie upadła. Republikanie byli nękani przez wewnętrzne podziały partyjne, strategiczne błędne obliczenia, brak realnego planu wymiany, odporność status quo i ograniczenia amerykańskich instytucji politycznych. Biorąc pod uwagę ich niewielką przewagę liczebną 52-48, uchwalenie ustawy o opiece zdrowotnej w Senacie wymagało wypracowania bliskiego konsensusu wśród prawodawców GOP. Konserwatywni i centrystowscy republikanie nie mogli się jednak zgodzić co do tego, czy propozycje uchylania partii posunęły się za daleko, czy za daleko. Podczas gdy marszałek Paul Ryan i przywódcy GOP znaleźli sposób na poruszenie takich napięć w Izbie Reprezentantów, mieli większą większość do pracy i mogli sobie pozwolić na więcej dezercji (nawet wtedy, Dom uchylania wysiłków początkowo implated zanim niezwykły zwrot doprowadził do przejścia amerykańska ustawa o opiece zdrowotnej [AHCA] 4 maja, w wyniku głosowania 217-213).
W Senacie wąska większość dała republikańskim krytykom więcej władzy, by blokować przejście ustawy o opiece zdrowotnej. Większość lider Mitch McConnell nie może zabezpieczyć 50 głosów dla ustawy o lepszym pojednaniu (BCRA), która w dużym stopniu przypominała rachunek House a. Nie powiodła się kolejna próba zmiany BCRA w celu przyciągnięcia większej pomocy. Nie było też wystarczająco republikańskich zwolenników, aby przekazać czyste uchylenie , które unieważniłoby główne komponenty ACA, nie zastępując ich.
McConnell następnie starał się o chudy uchylenie ustawy, która obaliłaby tylko kilka przepisów ACA, w tym mandatów na osoby do uzyskania i większych pracodawców do oferowania ubezpieczenia zdrowotnego, a podatek od producentów urządzeń medycznych. Celem było przekazanie czegoś, czegokolwiek, za pośrednictwem Senatu, aby negocjacje mogły rozpocząć się z Izbą na temat szerszego uchylenia i zastąpienia ustawodawstwa. Ale niektórzy prawodawcy GOP byli sceptycznie nastawieni, gdy senator Lindsey Graham z Południowej Karoliny nazwał chudego uchylenie katastrofą … oszustwem . W dziwacznym spektaklu niektórzy republikańscy senatorowie powiedzieli, że będą głosować na ten plan tylko wtedy, gdy przywódcy partii zapewnią ich, że House nie przejdzie ustawy Senatu, a tym samym pozwoli jej stać się prawem. Ostatecznie trzech senatorów z GOP, Susan Collins z Maine, Lisa Murkowski z Alaski i John McCain z Arizony, dołączyło do wszystkich 48 Demokratów, aby pokonać propozycję. Ponieważ Republikanie nie mogli dojść do porozumienia w sprawie zastąpienia ACA, nie mogli tego uchylić.
Wypadki Senatu Republiki Republikańskiej stanowią potężne przypomnienie o ograniczeniach siły politycznej w Stanach Zjednoczonych. Nic, co przywódca większościowy McConnell (który obejdzie normalny proces legislacyjny w celu zminimalizowania kontrowersji) lub administracja Trumpa (które ostrzegały senatora Murkowskiego o konsekwencjach, które nie będą mieć głosu w polityce federalnej dotyczącej Alaski), mogły skłonić 50 republikanów do odejścia. wraz z zagadnieniem kluczowym w programie GOP. Prezydenci nie mogą liczyć na Kongres, nawet jeśli rządzi nim ta sama partia, która ma Biały Dom, aby spełnić ich życzenia
[podobne: laryngolog po angielsku, badania w ciąży nfz, próba webera ]

Tags: , ,

No Responses to “Uchylenie, zamiana, naprawa, wycofanie się – republikańska opieka zdrowotna w Quagmire”

 1. Beetle King Says:

  Testy kliniczne kazdy wie jak sa prowadzone

 2. Nessie Says:

  Article marked with the noticed of: Dobry Ortodonta[...]

 3. Florian Says:

  Regeneracja wątroby – temat zawsze na czasie

 4. Alex Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: medycyna sportowa[...]

 5. Riff Raff Says:

  Moze i prawda ale lekarze mowia inaczej

Powiązane tematy z artykułem: badania w ciąży nfz laryngolog po angielsku próba webera