Dentysta Krakow
Uslugi dentystyczne w krakowie – stomatolog

Uchylenie, zamiana, naprawa, wycofanie się – republikańska opieka zdrowotna w Quagmire cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Stany mogły stracić setki miliardów dolarów w ciągu następnej dekady, przy czym największe straty przewidywano przy zapisie do Medicaid. Obniżki Medicaid były konieczne, aby zrównoważyć koszty cięć podatkowych dla Amerykanów o wyższych dochodach i odzwierciedlały długotrwałe, konserwatywne dążenia do ograniczenia programu. Ale niezwykły zasięg Medicaid (obejmuje ponad 70 milionów Amerykanów), zbiór współczujących okręgów wyborczych (obejmuje on 49% wszystkich dzieci, 39% urodzeń, 35% osób niepełnosprawnych i 64% mieszkańców domu opieki), rolę w finansowanie podstawowych usług medycznych (w tym zdrowia psychicznego, HIV i uzależnień od opioidów oraz opieki długoterminowej), a znaczenie dla zainteresowanych stron systemu opieki zdrowotnej (w tym szpitali, lekarzy i państw) oznacza, że nie jest to łatwy znak.4 Rozszerzenie Medicaid przez ACA dało wielu państwom jeszcze większy udział w programie, co utrudnia cięcie. Strach gubernatorów, sektora opieki zdrowotnej i grup konsumenckich był ostry, a proponowane cięcia Medicaid przyczyniły się do zwiększenia szans na uchylenie w Senacie. W porównaniu z wizją GOP o dystopijnej opiece zdrowotnej, Obamacare nigdy nie wyglądało lepiej. Republikanie nie byli w stanie zmobilizować publicznego poparcia dla swojego planu, który był najmniej popularnym głównym ustawodawstwem ostatnich trzech dziesięcioleci. Zamiast tego republikańskie groźby dla Obamacare stały się inspiracją do szeroko zakrojonych protestów i ruchu na rzecz ochrony prawa. Jak na ironię, GOP zdołał zwiększyć poparcie dla ACA, której preferencyjność znacznie się poprawiła podczas debaty na temat uchylenia i zastąpienia.
Mimo to losy Obamacare pozostają niepewne. Senatowi republikanie utracili tylko jedno głosowanie nad uchwaleniem ustawy i nacisk na GOP, by wypełnił obietnicę obalenia Obamacare, partia mogła spróbować uchylić uchylenie. Co więcej, administracja Trumpa nie zdecydowała, czy zwrócić ubezpieczycielom koszty redukcji kosztów, które muszą, w ramach ACA, zapewnić Amerykanom o niskich dochodach, aby pomóc im w odliczeniu i współfinansowaniu. Jeśli prezydent Trump odmówi dokonania tych płatności, ubezpieczyciele gwałtownie podniesią składki lub wyjdą z targowisk; prezydent mógł stworzyć samospełniającą się przepowiednię porażki ACA. Administracja mogłaby również osłabić Obamacare, przyznając więcej zwolnień państwom i odmawiając egzekwowania poszczególnych uprawnień. Ewentualnie Demokraci i Republikanie mogą współpracować w celu ustabilizowania rynków ubezpieczeń ACA i przyjęcia innych reform (niektórzy prawodawcy omawiają takie kroki).
Od 2010 r. ACA była problemem egzystencjalnym dla republikanów, którzy przyczynili się do wyeliminowania przyczyn politycznych. Odejście od tego zobowiązania do uchylenia Obamacare, a zamiast tego współpraca z demokratami w sprawie dodatkowych środków mających na celu poprawę prawa, nie będzie łatwe. Upadek, na razie, Senatu uchylenia ustawodawstwa nie zakończy debaty Obamacare. Ale czy może oznaczać punkt zwrotny.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 9 sierpnia 2017 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z Uniwersytetu Północnej Karoliny, Chapel Hill.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
Urząd Budżetowy Kongresu. HR 1628, American Health Care Act of 2017: kosztorys. 24 maja 2017 r. (Https://www.cbo.gov/publication/52752).

2. Biuro budżetowe Kongresu. HR 1628, Better Care Reconciliation Act of 2017: kosztorys. 26 czerwca 2017 r. (Https://www.cbo.gov/publication/52849).

3. Malina D, Morrissey S, Hamel MB, i in. Zdrowie, bogactwo i Senat USA. N Engl J Med. DOI: 10.1056 / NEJMe1708506.

4. Fundacja rodzinna Henry J. Kaiser. Podkładka do kieszeni Medicaid. 3 stycznia 2017 r. (Http://www.kff.org/medicaid/fact-sheet/medicaid-pocket-primer).

5. Nather D, Gamio L. Najbardziej niepopularny projekt od trzech dekad. Axios. 7 lipca 2017 r. (Https://www.axios.com/unpopular-health-care-bill-2454397857.html).

Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (2)
Zamknij Cytowanie artykułów
[patrz też: nfz rzeszów sanatoria kolejka, laryngolog po angielsku, dentysta kościerzyna ]

Tags: , ,

No Responses to “Uchylenie, zamiana, naprawa, wycofanie się – republikańska opieka zdrowotna w Quagmire cd”

 1. Midnight Rambler Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do alkohol a zdrowie[...]

 2. Pinball Wizard Says:

  Trzeba sie badac i tyle

 3. Chuckles Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: wątroba[...]

 4. Urszula Says:

  czy to możliwe, żeby włókniak zniknął?

 5. Tacklebox Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: implanty Warszawa[...]

 6. High Kingdom Warrior Says:

  to o czym pani pisze to nie objawy przedawkowania

Powiązane tematy z artykułem: dentysta kościerzyna laryngolog po angielsku nfz rzeszów sanatoria kolejka