Dentysta Krakow
Uslugi dentystyczne w krakowie – stomatolog

Uchylenie, zamiana, naprawa, wycofanie się – republikańska opieka zdrowotna w Quagmire ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Przywódcy kongresów nie mogą też polegać na członkach partii, aby się nie zgodzić. Uchwalenie ambitnych, kontrowersyjnych przepisów za pomocą wąskiej, podzielonej większości partii w Senacie jest ogromnym wyzwaniem, którego Republikanie nie byli w stanie przezwyciężyć. Debata uchylająca i zastępująca ujawniła, że Republikanie nie mogą sprostać kolejnemu wyzwaniu: opracowaniu przyzwoitej, nie mówiąc już o lepszej alternatywie dla Obamacare. AHCA uchwalona przez Izbę uchyliłaby mandaty ACA, zmniejszyła subsydia ubezpieczeniowe dla osób o niskich dochodach, obniżyła podatki dla osób zamożniejszych, poluzowała przepisy ubezpieczeniowe i wycofała fundusze na rozwój Medicaid, jednocześnie ograniczając wydatki federalnych Medicaidów. Ta kombinacja reform, naśladowana przez pierwotny projekt ustawy senackiej, to zarówno zła polityka, jak i zła polityka. Biuro Budżetowe Kongresu przewidywało, że rachunki Domów i Senatów znacznie zwiększą liczbę nieubezpieczonych mieszkańców, jednocześnie czyniąc pokrycie o wiele mniej przystępnym i wszechstronnym dla osób o niskich dochodach.1,2 Obiecując naprawić Obamacare i uczynić ubezpieczenie bardziej dostępnym i przystępnym, Republikanie zamiast tego dostarczyli plany, które odwrócą postępy ACA w poszerzaniu ochrony zdrowia i znacznie pogarszają problemy związane z przystępnością cenową i niedoubezpieczeniem.
Analiza CBO podkreśliła, że wprowadzenie w życie konwencjonalnych republikańskich poglądów na opiekę zdrowotną – co faworyzuje wyższe odliczenia, ograniczające pomoc federalną dla osób o niższych dochodach, obniżanie podatków i deregulację ubezpieczycieli – doprowadziłoby do utraty przez dziesiątki milionów Amerykanów zasięgu i płacenia więcej za ubezpieczenie zdrowotne. Podkreślili także sukces polityki ACA w zwiększaniu dostępności ubezpieczeń dla osób z wcześniej istniejącymi warunkami i bardziej przystępnych dla Amerykanów o niższych dochodach. Wycofanie takich polityk bez odpowiedniego ich zastąpienia jest receptą na zakłócenie systemu ubezpieczeniowego i zmniejszenie zasięgu, co jest dokładnie tym, co zrobiłyby rachunki Republikańskie.3 ACA i jej niezliczone dotacje, regulacje i korzyści stały się fundamentem USA system opieki zdrowotnej. Fakt, że GOP uchylił propozycje pozostawiłby wiele ACA w miejscu, potwierdziłby tę rzeczywistość. Od 2010 roku Republikanie prowadzili kampanię przeciwko mitycznemu Obamacare, który demonizowali jako katastrofę. Prawdziwy Obamacare ma poważne braki, ale zapewnia także podstawowe, popularne korzyści dziesiątkom milionów Amerykanów. Republikanie nauczyli się lekcji na temat polityki ochrony zdrowia: zakłócanie status quo i groźby dla ubezpieczonych już Amerykanów zachęcają do politycznej katastrofy.
Co więcej, GOP przeliczył się, wykraczając poza uchylenie ACA, aby zaproponować znaczące cięcia w Medicaid. Chociaż republikańscy politycy podkreślali rosnące składki w ubezpieczeniowych giełdach ACA w wielu stanach, w ustawodawczej przynęcie i zmianie , ich plany uchylenia zachowały giełdy, a zamiast tego ukierunkowane były na Medicaid, który nie ma nic wspólnego z rosnącymi składkami na indywidualnym rynku ubezpieczeń.
Nie tylko plany GOP zmniejszyłyby finansowanie federalne dla państw, które podjęły ekspansję Medicaid ACA i zniechęciły dodatkowe państwa do rozszerzenia, ale także nałożyłyby rygorystyczny limit na federalne płatności Medicaid dla państw
[hasła pokrewne: balsam szostakowskiego do picia, próba webera, olejek z drzewa herbacianego trądzik ]

Tags: , ,

No Responses to “Uchylenie, zamiana, naprawa, wycofanie się – republikańska opieka zdrowotna w Quagmire ad”

 1. Married Man Says:

  Witam ,choruje już 12 lat 

 2. Nel Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: chirurgia plastyczna warszawa[...]

 3. Iga Says:

  Jagody Goji sa uzywane od dobrych kilkunastu lat

 4. Kornel Says:

  [..] Cytowany fragment: kabina prysznicowa z sauną[...]

 5. Kordian Says:

  Ludzie są chronicznie zmęczeni

 6. Nikola Says:

  [..] Cytowany fragment: skuteczne odchudzanie blog[...]

 7. Dark Horse Says:

  czy taki włókniak może zniknąć samoistnie?

Powiązane tematy z artykułem: balsam szostakowskiego do picia olejek z drzewa herbacianego trądzik próba webera