Dentysta Krakow
Uslugi dentystyczne w krakowie – stomatolog

Osobista opieka zdrowotna jako opcja B cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dane pacjentów można zintegrować z systemami organizacji wspomagających domowy dom, takich jak Honor, firma zorientowana na pomoc pacjentom w samodzielnym życiu w domu. Takie systemy musiałyby być łatwe w użyciu; ciężar spoczywa na dostawcy, aby zaprojektował intuicyjne rozwiązanie, które odpowiadałoby potrzebom pacjenta i jego możliwościom technicznym. Jak się tam dostać. Technologie umożliwiające te ścieżki opieki już istnieją i poczyniono postępy – nie w takim tempie, które jest możliwe. Pierwszym krokiem jest położenie większego nacisku na wartość czasu pacjentów oraz znalezienie obszarów klinicznych lub populacji, które mogłyby zostać wykorzystane do prototypów.
Możemy zacząć od budowania fundamentalnych prac stanowiących podstawę zintegrowanych jednostek praktyki – zespołów lub organizacji skupiających się na pacjentach o podobnych potrzebach, takich jak osoby z chorobą Parkinsona, cukrzycą lub niewydolnością serca. Głębokość specjalistycznej wiedzy zawartej w tym modelu pomogłaby określić, co można – lub nie można – rozwiązać bez wizyty osobiście. Stamtąd innowacja może rozszerzyć się, aby objąć opieką podstawową i bardziej złożoną opiekę. Tymczasem niezbędna technologia będzie nadal ulepszana, co zwiększy atrakcyjność tego modelu.
Niektórzy lekarze są zaniepokojeni ruchem w tym kierunku, martwiąc się, że pacjenci mogą zostać uwięzieni w niekończących się menu telefonu i że lekarze zostaną w tym procesie zmarginalizowani. Inni akceptują, że już to się dzieje . Niektórzy widzą taki model, który pozwala lekarzom spędzać więcej czasu robiąc co tylko możemy .
Wierzymy, że klinicyści i systemy, które opierają się na tej zmianie, a nie opierają się jej, mogą uznać, że pogłębia ona ich partnerstwo z pacjentami. Pacjenci, którzy znajdują swoje potrzeby w sposób prosty, szybki i skuteczny, będą wiedzieć, że jeśli system wymaga osobistej wizyty, dzieje się tak z powodu konieczności klinicznej. Ostatecznie uważamy, że taki model doprowadzi do poziomu zaufania, który wspiera współpracę, uczciwą i wspierającą opiekę. Organizacje, które przyjmują ten sposób myślenia, mogą uzyskać przewagę konkurencyjną, ponieważ wymagane inwestycje powinny prowadzić do poprawy operacyjnej i zwiększonej lojalności pacjenta. Oglądanie wizyt u lekarza w ostateczności wydaje się radykalne, ale odzwierciedla głębokie zaangażowanie w opiekę skoncentrowaną na pacjencie.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Author Affiliations
Od Omada Health, San Francisco (SD); i Press Ganey, Wakefield i Harvard Medical School, Boston – oba w Massachusetts (THL).

Materiał uzupełniający
Referencje (4)
1. Tyson Fletchera H. Kaisera do Nashville: przyszłość opieki zdrowotnej nie leży w szpitalu. Tennessean. 21 kwietnia 2017 r. (Http://www.tennessean.com/story/money/industries/health-care/2017/04/21/bernard-tyson-bill-frist-on-future-healthcare/100743886/).

2. Pearl R. Angażowanie lekarzy w telezdrowie. Katalizator NEJM. 10 lipca 2017 r. (Http://catalyst.nejm.org/engaging-physicians-in-telehealth/).

3 Penetracja smartfona Lella AUS przekroczyła w 2016 roku 80 procent. ComScore. 3 lutego 2017 r. (Https://www.comscore.com/Insights/Blog/US-Smartphone-Penetration-Surpassed-80-Percent-in-2016).

4. Hooton TM. Nieskomplikowana infekcja dróg moczowych. N Engl J Med 2012; 366: 1028-1037.
Full Text Web of Science Medline
Zamknij odniesienia
Powołanie się na artykuł (1)
Zamknij Cytowanie artykułów
[hasła pokrewne: test nietolerancji pokarmowej, szpik kostny dawca, olejek z drzewa herbacianego trądzik ]

Tags: , ,

No Responses to “Osobista opieka zdrowotna jako opcja B cd”

  1. Neophyte Believer Says:

    Mam obsesję punkcie potworności jaką jest tętniak mózgu.

  2. Jeremi Says:

    [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: pedicure kielce[...]

  3. Lord Pistachio Says:

    cukier to czysta energia

Powiązane tematy z artykułem: olejek z drzewa herbacianego trądzik szpik kostny dawca test nietolerancji pokarmowej