Dentysta Krakow
Uslugi dentystyczne w krakowie – stomatolog

Osobista opieka zdrowotna jako opcja B ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Weźmy na przykład pacjenta z ostrym stanem, który może nie wymagać badań laboratoryjnych, takich jak zakażenie dróg moczowych lub zapalenie gardła. Istnieją już proste ścieżki decydujące o tym, kiedy terapia empiryczna jest właściwa i kiedy podejście polegające na czuwaniu i czekaniu jest uzasadnione.4 Pytanie brzmi, czy obserwacja i oczekiwanie mogą wymagać mniej czasu pacjenta i lekarza. Dzisiaj te problemy kliniczne są często rozwiązywane przez telefon lub e-mail, ale w przyszłości zarządzanie opieką może przypominać system biletowania informacji w zaawansowanej korporacji. Pacjent może otworzyć aplikację, zgłosić potrzebę , odpowiedzieć na kilka dostosowanych pytań i otrzymać natychmiastowe wskazówki. Sprawa byłaby zamknięta tylko wtedy, gdyby potrzeba pacjenta została rozwiązana – co byłoby poprawą w stosunku do tradycyjnego modelu opieki. System dostawcy zostanie nagrodzony za rozwiązanie problemu, a nie tylko za dokumentowanie aktywności.
Takie podejście można rozszerzyć na opiekę nad chorym, gdy potrzebny jest okaz (np. Wymaz z gardła u pacjenta z możliwym paciorkowcowym zapaleniem gardła). Po udzieleniu odpowiedzi na pytania w aplikacji pacjent zostanie skierowany do najbliższego centrum gromadzenia. Antybiotyki mogą być przepisywane przez lekarza, gdy jest to konieczne, z dodatkowym okresem obserwacji, pod warunkiem, że jest to konieczne lub wymagane przez pacjenta.
Niektóre systemy dostawców już zmierzają w tym kierunku. Providence-St. System Express Care firmy Joseph Health, który został wdrożony w 33 klinikach w czterech stanach, umożliwia pacjentom uczestnictwo w wirtualnych wizytach przy użyciu telefonu, tabletu lub komputera. Pacjenci mogą planować wizyty w dowolnej witrynie w celu osobistej oceny lub badania laboratoryjnego. Jeśli chcą być widziani twarzą w twarz, ale nie mogą dotrzeć do kliniki, lekarz przyjdzie do ich domu lub miejsca pracy. Pacjenci mogą również korzystać z aplikacji do zarządzania swoimi stanami i objawami.
Pacjenci z chronicznymi potrzebami zdrowotnymi odnoszą znaczące korzyści z tego rodzaju przeprojektowania systemu. Ich cyfrowe interfejsy systemu ochrony zdrowia mogą mieć sekcję bieżące potrzeby . Tutaj pacjenci mogą włączać i wyłączać wysyłkę leków i przeglądać spostrzeżenia na temat różnych środków, które może podnieść ich smartfon (np. Dane na temat całkowitej liczby godzin spędzonych w strefach wysokiego uczulenia dla pacjenta cierpiącego na astmę). Kierownik przypadku lub trener może zaplanować szybkie odprawy wideo, jeśli jest taka potrzeba, w celu zapewnienia, że stan pacjenta był dobrze zarządzany, określić, jakie bariery mogą ograniczyć sukces leczenia i zdecydować, czy jakiekolwiek zmiany w schemacie leczenia lub planie opieki były wymagany. W Omada Health, gdzie jeden z nas jest dyrektorem naczelnym, narzędzia internetowe są używane w połączeniu z profesjonalnymi trenerami zdrowia, aby zapewnić intensywne doradztwo behawioralne dla osób z wysokim ryzykiem choroby związanej z otyłością.
W przypadku pacjentów z największymi potrzebami w zakresie opieki zdrowotnej – 5%, które stanowią 50% kosztów – system osobiście jako ostatnia deska ratunku powinien mieć na celu dostarczenie jak największej niezbędnej opieki i wsparcia społecznego do domu pacjenta, jak to możliwe. Zautomatyzowane dozowniki leków można wyposażyć i uzupełnić podczas wizyt od zespołów opieki. Aplikacje internetowe i mobilne mogą pozwolić rodzinom na bieżąco informować o opiece pacjenta
[podobne: szpik kostny dawca, balsam szostakowskiego do picia, badania w ciąży nfz ]

Tags: , ,

No Responses to “Osobista opieka zdrowotna jako opcja B ad”

 1. Anastazja Says:

  Oprócz tego bardzo pomocne były rehabilitacje

 2. Dorian Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do kwas hialuronowy[...]

 3. Diana Says:

  może ktoś wie, jak szybko (w dniach) można i należy podjąc rehabilitację u chorego z nadciśnieniem

 4. Natalia Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: korektor[...]

 5. Nessie Says:

  Moja babcia ma zaćmę

 6. Midas Says:

  Article marked with the noticed of: poradnia dietetyczna warszawa[...]

 7. Leo Says:

  Ból podbrzusza i swędzenie odbytu

Powiązane tematy z artykułem: badania w ciąży nfz balsam szostakowskiego do picia szpik kostny dawca