Dentysta Krakow
Uslugi dentystyczne w krakowie – stomatolog

Era HITECH w retrospektywie ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dostawcy EHR dążący do innowacji musieli spełnić złożone wymagania certyfikacyjne, zarządzane przez firmy testujące ONC, które nakładały nie tylko bezpośrednie koszty, ale także duże koszty alternatywne. Zasoby rozwojowe musiały zostać przekierowane na programowanie złożonych wymagań certyfikacyjnych w celu spełnienia wymagań technicznych, funkcjonalnych i przepływu pracy o znaczącym wykorzystaniu, które pozostawiły niewielką dostępną zdolność do innowacji i rozwoju produktu w oparciu o doświadczenie użytkownika. Z biegiem czasu dostawcy i dostawcy zaczęli postrzegać sensowne wykorzystanie jako kolejny program zgodności z programem check-box. Co więcej, znaczące wykorzystanie stawia nierealistyczne oczekiwania w zakresie interoperacyjności. Chociaż nie określono ogólnokrajowej strategii dopasowywania pacjentów, należy utworzyć ogólnokrajowy katalog adresów elektronicznych dostawców, opracować jeden zestaw wytycznych dotyczących zgody lub prywatności lub zdefiniować sposób zarządzania w celu ustalenia, kto może wymienić to, co do różnych celów, a następnie określić wymagania przy założeniu że interoperacyjność mogłaby w jakiś sposób pominąć takie podstawowe elementy.
Zamiast rozpoznawać prace, które należy wykonać na tych fundamentalnych elementach, niektórzy decydenci wymyślili mit blokowania informacji jako główną przyczynę braku przepływu danych. Nasze ponad 50-letnie połączone lata w branży informatycznej dotyczącej zdrowia nauczyły nas, że gdy potrzeby technologii, polityki i biznesu są dostosowane, przepływ danych.
Ponieważ organizacje opieki zdrowotnej przeniosły się do zakupów opartych na wartościach, okazało się, że udostępnianie danych jest koniecznością biznesową. Potrzeby zarządzania opieką generują obecnie rzeczywiste zapotrzebowanie na usługi interoperacyjne, takie jak przesuwanie danych, aby wspierać odesłania i przejścia oraz wyciąganie danych z nieplanowanych wizyt, takich jak opieka w nagłych przypadkach.
Znaczący program użytkowania nie podkreślał żadnych skutków udostępniania danych. Zamiast tego wymagała określonej technologii i wyznaczyła cel procesu: przyjąć bezpieczną pocztę elektroniczną i zliczyć liczbę wysłanych wiadomości. Wiele organizacji ustanowiło skrzynki z martwymi literami , aby wysyłać bezpieczne wiadomości e-mail i spełniać wymagania, nie zapewniając jednak żadnych korzyści klinicznych.
Obecnie sektor prywatny zaspokaja rosnące zapotrzebowanie na interoperacyjność z ogólnopolskimi sieciami opartymi na standardach, które rozwiązują kluczowe problemy, takie jak dopasowywanie pacjentów, katalogi dostawców, jednolita zgoda i polityka prywatności, zarządzanie danymi, wspólne umowy i dobrze określone przypadki biznesowe. Takie sieci obejmują Carequality, CommonWell, DirectTrust, Epic s CareEvehere i Surescripts na poziomie krajowym, jak również regionalne sieci wymiany informacji o zdrowiu, takie jak te w Indianie, Maine, Maryland i Massachusetts. Obejmują one również udostępnianie rekordów podmiotom rządowym, takim jak Departament Obrony (Departament Obrony) (DOD), Departament ds. Weteranów (VA) i Social Security Administration (SSA).
Normy w oczywisty sposób odgrywają kluczową rolę w interoperacyjności, a znaczące wykorzystanie przyniosło wiele korzyści w przyspieszeniu wdrażania standardów słownictwa, takich jak SNOMED-CT (systematyzowana nomenklatura medycyny – warunki kliniczne), LOINC (logiczne identyfikatory i kody identyfikacyjne obserwacji) i RxNorm, które zostały szeroko przyjęte. Nowe branżowe standardy, takie jak FHIR (Fast Healthcare Interoperability Resources), oparte na nowoczesnych konwencjach internetowych, są brane pod uwagę przez branżę i przyciągają firmy i deweloperów spoza opieki zdrowotnej w celu budowania innowacyjnych modeli biznesowych i platform technologicznych, które już zmieniają branżę.
Jeśli chodzi o zaangażowanie pacjentów, wczesne próby, takie jak Blue Button (pozwalające pacjentom pobierać pliki tekstowe z części ich zapisów) były dobrze zaplanowanymi działaniami, które ostatecznie w niewielkim stopniu angażowały pacjentów
[podobne: zniżki dla krwiodawców, mądeltrans, próba webera ]

Tags: , ,

No Responses to “Era HITECH w retrospektywie ad”

  1. Twitch Says:

    Przerazajace to…

  2. Sidewalk Enforcer Says:

    [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: marketing medyczny[...]

  3. Esquire Says:

    Używam kwasu w kapsułkach

Powiązane tematy z artykułem: mądeltrans próba webera zniżki dla krwiodawców